W Starostwie Powiatowym w Słupsku odbyła się XII Słupska Konferencja Marynistyczna, zorganizowana przez oddział Słupski Ligi Morskiej i Rzecznej pod patronatem Starosty Słupskiego.

W trakcie konferencji głównym tematem była promocja Rocznika Ligi Morskiej i Rzecznej zatytułowanego „Trzymajmy się morza”. W ramach wydarzenia wręczono także odznaczenia ligowe, co jest coroczną tradycją tego wydarzenia.

Źródło (tekst i zdjęcia):