8 maja obchodzimy Narodowy Dzień Zwycięstwa oraz 81. rocznicę zakończenia II wojny światowej w Europie.
Z tej okazji przedstawiciele samorządów, kombatanci i mieszkańcy regionu słupskiego zgromadzili się pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego w Słupsku, aby wspólnie uczcić pamięć ofiar wojny oraz tych, którzy walczyli o wolność. Uczestnicy złożyli kwiaty i oddali hołd poległym.
Źródło (tekst i zdjęcia):